Cumhurbaşkanlığı dezenfektan paketleri Mudanya'da dağıtıldı

Cumhurbaşkanlığı tarafından 65 yaş ve üstü büyüklerimiz için gönderdiği maske ve dezenfektan paketleri Mudanya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı öğretmen ve yöneticiler tarafından kapı kapı ziyaret edilerek sahiplerine ulaştırıldı. 

Cumhurbaşkanlığı dezenfektan paketleri Mudanya'da dağıtıldı

Korona virüs salgını nedeniyle iki aya yakın süredir evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlar yarın 4 saat süreyle evlerinden çıkabilecekler. Bu çerçevede vatandaşların daha önce dağıtılacağı açıklanan dezenfektan ve maskeleri de 2 günlük yoğun bir dağıtımla kendilerine ulaştırıldı. Cumhurbaşkanlığı tarafından maske dezenfektan içeren hediye paketleri Mudanya İlçe Milli Eğitim'e bağlı öğretmen ve personel tarafından kapı kapı ziyaret edilen büyüklerimize dağıtıldı. Mudanya sınırları içinde toplam 15 bin 831 kişiye hediye paketleri İlçe Milli Eğitim’e bağlı 180 öğretmen ve personelden oluşan ekipler tarafından 47 mahallede ev ev dolaşarak dağıtım yapıldı. Hem kendilerinin hem de büyüklerimizin sağlıklarını önceleyen ekipler,  maskelerini takarak sosyal mesafeye de dikkate alıp hediyeleri adreslere ulaştırdı.
Mudanya'daki tüm okul müdürleri, müdür yardımcıları ile öğretmenler kendi araçları ile hafta sonu da çalışmaya devam ederek, 2 gün gibi kısa bir sürede özveri ile çalışarak dağıtımı tamamladı. Kısa sürede başarıyla sonuçlanan dağıtım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyon kabiliyetini de teyit etti. 

Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yayımladığı mesajla, bu kadar kısa bir sürede bu kadar geniş bir organizasyonu başarıyla tamamlayan personel ve öğretmeleri kutladı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24