Erginevler faturayı gariban çalışana kesti

Bursa'da Nilüfer ilçesi Balat semtinde bulunan Ergin Evler konutlarında Bursa Teleferik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul'da 'korona virüs ' rastlanması üzerine site yönetimi faturayı çalışan insanlara kesti.

Erginevler faturayı gariban çalışana kesti

Bursa'da Nilüfer ilçesi Balat semtinde bulunan Ergin Evler konutlarında Bursa Teleferik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul'da 'korona virüs ' rastlanması üzerine site yönetimi faturayı çalışan insanlara kesti. Yapılan açıklamada korona virüse yakalanan şahısa ait özel araba ve şöförü ile gelen çalışan bayanlar hariç site içinde toplu taşımayı kullanan ve kapıdan yaya girişi yapan hiç bir çalışanın içeri alınmayacağı belirtildi.

İşte o açıklama;

'Sayın site sakinleri sizlere şeffaf olarak şunu bildirmek istiyoruz. Yurtdışı ile bağlantılı bir site sakinimizde koronavirüs testi pozitif olduğu tespit edilmiş olup şuan hastanede yatmaktadır. Durumu kötü değildir. Bu gelişmler ışığında yarın sabahtan itibaren kat sakinine ait özel araba ve şöförü ile gelen çalışan bayanlar hariç diğer toplu taşımayı kullanan ve kapıdan yaya giriş yapan hiç bir çalışan bayan içeri alınmayacaktır. Çalışanlarınızı uyarınız Şunu biliyoruz ki virüs pozitif çıkan sakinimizin evinde çalışan bayanların öyle yada böyle diğer bayanlarla fiziksel teması vardır. Yönetim olarak sizin adınıza önlemler alıyoruz.

Site yönetimi.'

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 15:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melehat tok
Melehat tok - 11 ay Önce

Calışanlar yurdışından geliyor sanki dönüp bi kendinizi sorgulayın

Gönül özen
Gönül özen - 11 ay Önce

Önse yurtdışına giriş çıkış yapanları sorgulayın

Bulutaraz
Bulutaraz @Gönül özen - 11 ay Önce

Kendilerini sorgulasınlar

Mudanyalı Barbi
Mudanyalı Barbi - 11 ay Önce

Oradan ev alacaktım bundan sora kesinlikle yanından bile geçmem demekki site ve yönetim komple pozitif

Ergin atik
Ergin atik - 11 ay Önce

Genelde yatılı hizmetli çalıştırılıyor bu tür yerlerde o yüzden çoğu yurt dışından getiriliyor

SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24