1800. hastaya özel

 Bursa’nın Mudanya Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi’ne devredilen Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi’nin 1800. hastasına çiçek verild

1800. hastaya özel
 Bursa’nın Mudanya Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi’ne devredilen Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi’nin 1800. hastasına çiçek verildi. 


Mart ayında hasta kabulüne başlayan Fizik Tedavi Merkezi büyük rağbet görüyor. Mudanya Belediye Başkan Hasan Aktürk, merkezde tedavi gören 1800’üncü hastayı ziyaret ederek çiçek verdi. Aktürk," Mudanya’nın sağlık alanında en büyük eksikliği olan Fizik ve Tedavi Merkezi’ni ilçeye kazandırdığımız için çok mutluyuz. Vatandaşlarımız bu tür tedaviler için Bursa’daki sağlık merkezlerine gitmek zorunda kalıyordu. Belediye olarak yaptığımız Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi halkımızın çilesine son verdi. Sağlık merkezimizin şu anda en büyük ihtiyaçlarından biri olduğunu öğrendiğimiz donanımlı bir jeneratörü de en kısa sürede alacağız’’ dedi.
Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Başhekimi Murat Öztürk ise, ‘’Mudanya’da belki de yapılması bile hayal olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ilçemize kazandırdığı için başkanımız ve ekibine sağlık camiası adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2013, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19