35 gündür bulunamadı!

Bursa’da, 35 gün önce dereye düşüp kaybolan 6 yaşındaki Suriyeli çocuk bulunamadı. Olay, 35 gün önce merkez Yıldırım ilçesinin Şirinevler Mah

35 gündür bulunamadı!

Bursa’da, 35 gün önce dereye düşüp kaybolan 6 yaşındaki Suriyeli çocuk bulunamadı.
Olay, 35 gün önce merkez Yıldırım ilçesinin Şirinevler Mahallesi’nde meydana geldi. Suriyeli ailenin 6 yaşındaki Ahmet Abdullah isimli çocukları, Balıklıdere köprüsünün yanında arkadaşlarıyla oynarken Deliçay'a düştü. Bunun üzerine olay yerine polis, itfaiye, AFAD ve NAK ekipleri geldi. 2 gün boyunca derede arama çalışmalarını yürüten Nilüfer Arama Kurtarma (NAK) ve Yalova'dan gelen balık polis adamlar çocuğun bulunması için mücadele etti. Merkez Şirinevler Mahallesi'ndeki Dokuzgözler mevkiinden aramaya başlayan ekipler, Samanlı Mahallesi'ne kadar yaklaşık bin 748 metrelik alanda arama yaptı. Dere yatağının her iki kenarındaki su içindeki boşluklara ve kaya altları bakan ekipler, çocukla ilgili hiç bir ize rastlamadı. Arama boyunca NAK ve deniz polisinden 3’er balık adam çocuğu aradı.
Öte yandan AFAD, UMKE ve itfaiye ekipleri de yaklaşık 3 gün boyunca çocuğu bulabilmek için karadan arama yaptı. Deliçay ile Geçit arasında yapılan aramalarda çocuk ile alakalı hiç bir vurguya rastlanmadı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24