Ak Parti gençlik kollarında kongre heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları teşkilatlarında kongre heyecanı başladı. ‘Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor’ sloganıyla ger

Ak Parti gençlik kollarında kongre heyecanı
AK Parti Gençlik Kolları teşkilatlarında kongre heyecanı başladı.

‘Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti olağan ilçe kongreleri dönemi başlıyor.

Keles, Orhaneli ve Gürsu ilçelerinde başlayacak kongreler sonucunda AK Parti teşkilatlarını 2019 yılında gerçekleştirilecek olan önemli seçimler ve partilerinin Türkiye’nin önüne koyduğu büyük hedefler yolunda teşkilatların belkemiğini oluşturacak olan kadrolar kurulacak.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık köse kongre süreçlerinin ilçelere ve partilerine hayırlar getirmesini diledi. Tarık köse, kongreleri sürecinde partilerine ve Bursa gençliğine hizmet yolunda bir bayrak değişimi yaşayacaklarını vurgulayarak, partimizi kuruluşundan bu yana AK Parti teşkilatlarının her dönemde en büyük destekçilerinden olan gençlik kolları teşkilatlarının yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde Bursa gençliği adına çok önemli hizmetlerde bulunacaklarına olan inancını dile getirdi.

Öte yandan kongre takviminin başlayacağı ilk programlar aşağıdaki gibi gerçekleşecek:

Keles İlçe Gençlik Kolları Kongresi:

15 Aralık 2017 Cuma (YARIN)

Saat: 15.00

Yer: Keles KİHDER Toplantı Salonu

 

Orhaneli İlçe Gençlik Kolları Kongresi:

15 Aralık 2017 Cuma

Saat. 19.30

Yer: Orhaneli İbrahim Hüsniye Çağlayan İÖO Toplantı Salonu

 

Gürsu İlçe Gençlik Kolları Kongresi:

17 Aralık 2017 Pazar

Saat: 17.00

Yer: Gürsu Bilici Düğün Salonu

 

 
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24