Ak Parti Nilüfer 'atılıma' geçti

AK PARTİ NİLÜFER İLÇE KADIN KOLLARI, YENİ DÖNEM STRATEJİLERİNİ İNEGÖL’ÜN KAPLICA CENNETİ OYLAT’TA, 1. ATILIM ÇALIŞTAYI’NDA BELİRLEDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Ak Parti Nilüfer 'atılıma' geçti
 AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları, yeni dönem stratejilerini İnegöl’ün kaplıca cenneti Oylat’ta, 1. Atılım Çalıştayı’nda belirledi. 

 

 

Atılım Çalıştayı’nın açılışında konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Durak, “Çalıştayımızın maksadı AK Parti Nilüfer Kadın Kolları olarak bir sinerji oluşturmak. Nilüferli kadınlar olarak neler yapabileceğimizi istişare edip, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak istiyoruz” dedi.
AK Parti’nin kadının gücüne ve desteğine büyük önem verdiğini vurgulayan Durak, “Yürüttüğümüz ve yürüteceğimiz projelerimizde hedefimiz, kadınlarımızı sosyal, ekonomik ve siyasal hayatta bir adım öne çıkarmak. Bizler ülke kadınlarına örnek olmak, onları yapmak istedikleri işlerde cesaretlendirmek ve sosyo-ekonomik hayatın bir parçası olmalarına destek vermek için çalışıyoruz” diye konuştu.
NİLÜFER’İN SLOGANI BELLİ OLDU
AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen 1. Atılım Çalıştayı’nda slogan da ortaya çıktı. Dilek Durak, Oylat’ta gerçekleştirdikleri istişareler sonucu AK Parti Nilüferli kadınlar, sloganlarını “Biriz, beraberiz, Nilüferliyiz” olarak belirlediklerini açıkladı.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24