AK PARTİ OSMANGAZİ'DE KAN DEĞİŞİMİ

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz göreve başladı. 5. olağan kongrede başkanlığa seçilen Ali Yılmaz, görevi Cihat Çini'den devraldı. D

AK PARTİ OSMANGAZİ'DE KAN DEĞİŞİMİ
AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz göreve başladı.
5. olağan kongrede başkanlığa seçilen Ali Yılmaz, görevi Cihat Çini'den devraldı. Devir teslim törenine İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve çok sayıda partili katıldı. Görevi Cihat Çini’den devralan Ali Yılmaz, “Partimizin her kademesinde görevli arkadaşlarımızla birlikte AK Parti'ye yakışır bir kongre yaptık. Bir erdemliler hareketi olarak başlayan ve millete hizmet yolunda efsaneleşerek bugünlere gelen AK Parti'nin Osmangazi’de daha evvel Ali Hasdemir, Muzaffer Kurtuluş, Bayram Yıldız, Nihat Çubukçu, Tahsin Kara, Refik Özen ve Cihat Çini’nin taşıdığı bayrağı devralma sırası bugün bizlere nasip oldu. Omuzlarına yüklenen ağır dava yükünü taşırken, koltuk sevdasına düşmeden, AK Parti'nin bu kutlu yolculuğunun her aşamasında kendilerine verilen her görevi sadakatle yapmayı vazife bilmiş, isimlerini tek tek zikrettiğim çok değerli ilçe başkanlarımıza ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sağımıza ve solumuza bakmadan ben varım diye bilen bir erdemliler hareketinin fertleri olarak bugünden itibaren bir gönül seferberliğini başlatacağız. Osmangazi’de çalmadık kapı, sıkmadık el ve girmedik gönül bırakmayacağız” dedi.
Cihat Çini de, “Kendilerine ve ekibine başarılar diliyorum. Osmangazi ilçemizde nice başarılara imza atacaklarına inancımız tamdır. Ben ilçe yönetimimize ve teşkilatımıza bugüne kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24