Aritmi Sağlık Grubu ailesi iftarda buluştu

 Op. Dr. Nuri Daştan “Yeni yatırım ve projelerimizi yakın zamanda halkımızın hizmetine sunacağız” dedi. Aritmi Sağlık

Aritmi Sağlık Grubu ailesi iftarda buluştu

 Op. Dr. Nuri Daştan “Yeni yatırım ve projelerimizi yakın zamanda halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.


Aritmi Sağlık Grubu (ASG) bünyesinde yer alan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Özel Aritmi İnegöl Hastanesi ile gruba bağlı diğer kuruluşların personeli ve aileleri iftar sofrasında buluştu.

Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan ve grup yönetim kurulu üyelerinin  ev sahipliğinde Tavacı Recep Usta’da yaklaşık bin beş yüz kişinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel iftar yemeğinde  büyük bir aile buluşması yaşandı.

Aritmi Sağlık Grubu tüm çalışanlarının birlik ve dayanışma içinde Bursalılara en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini belirten, Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, “ Grubumuza bağlı tüm hastanelerimizde sağlıktaki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartıyoruz ve hizmetlerimizi en iyi şekilde vermeye devam ediyoruz.  Her geçen gün standartlarımızı geliştirerek, yakın zamanda yeni projelerimizi halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz ” dedi. Daştan konuşmasında ASG personelinin Ramazan Bayramı'nı da kutladı.

TÜRKİYE’DE BİR İLK


Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, Dünya Obezite Federasyonu’ndan Obezite Profesyonel Eğitim Sertifikası’nı alan Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Münir Baybars Türel’i başarılarından dolayı kutladı.

Daştan, “ Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanemizde hep ilkler yaşanıyor.  Hastanemizin Kardiyoloji Uzmanı Dr. Münir Baybars Türel,  bir yandan alanıyla ilgili çalışmaları sürdürürken, bir yandan da ABD’de de eğitimlerini gerçekleştirdi. Obezite Klinik Beslenme yüksek lisansını bitirdi. Aynı zamanda da Dünya Obezite Federasyonu’ndan Obezite Profesyonel Eğitim Sertifikası’nı alan Türkiye’den ilk uzman olarak başarıya imza attı. Kendisini başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24