Asker uğurlamasında saniye saniye yankesicilik

Bursa'nın İnegöl ilçesindeki otogarda asker uğurlama töreni nedeniyle oluşan kalabalıktan faydalanan şahısların bir kadının çantasını ç

Asker uğurlamasında saniye saniye yankesicilik
Bursa'nın İnegöl ilçesindeki otogarda asker uğurlama töreni nedeniyle oluşan kalabalıktan faydalanan şahısların bir kadının çantasını çalması kameralar tarafından görüntülendi.

Güvenlik kamerası görüntülerine göre, İnegöl Otogarı'na yeğenini askere göndermeye gelen yaşlı bir kadın bankta oturduğu esnada B.E. (19), G.A. (18) isimli genç kızlarla 9 yaşındaki İ.A. isimli çocuk etrafı gözetlemeye başladı. Bir süre sonra küçük İ.A. yaşlı kadının yanına oturdu. Ortamı bir süre daha gözetleyen 2 genç kız ise yaşlı kadının çantasını el çabukluğuyla yere attı. Elinde beyaz bir poşet bulunan İ.A., yere düşen çantayı alarak olay yerinden hızla uzaklaştı. Zanlılar, çantayı tuvalette boşalttıktan sonra otogardan ayrıldı.

Emniyet ekipleri güvenlik kameralarındaki görüntüleri inceleyerek şahısların yakalanması için araştırma başlattı. Gece geç saatlerde Bursa'ya gitmek için tekrar otogara gelen 3 zanlı polis tarafından gözaltına alındı.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2012, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24