Baba katili hakim karşısında

BURSA'NIN MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇESİNDE BABASI AHMET AÇIKGÖZ’Ü ÇEKİÇLE ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN ENVER AÇIKGÖZ'ÜN YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ. (ENVER FATİH TIKIR/BURSA-İHA)

Baba katili hakim karşısında
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde babası Ahmet Açıkgöz’ü çekiçle öldürdüğü iddia edilen Enver Açıkgöz'ün yargılanmasına devam edildi.

 

 

 

 
Bursa 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde “yakın akrabayı öldürmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet cezası talebiyle yargılanan tutuklu sanık Enver Açıkgöz, “Baba ile amcam Tevfik olay günü kamyon garajında alkol almışlar. Annem, babamı alıp eve götürmemi istemişti. Bende babamı almaya gittim. Kamyon garajında babamla konuşup eve gideceğimi söyledim. O da gelmek istemedi. Kamyona babamı bindirirken düştü. O sırada amcamı görünce korkup kaçtım. Babam da arkamdan 100 metre koştu ve yere düştü. Yeniden babamın yanına gelip kaldırmak istedim. Kilolu olduğu için kaldıramadım, ben de üzerine düştüm. Babamı ben öldürmedim, kafasına çekiçle vurmadım” dedi.
Mahkeme heyeti, maktul Ahmet Açıkgöz’ün ölümüyle ilgili İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporun beklenmesine ve sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24