Bakanlar patlama bölgesinde

İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA VE SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU, BURSA’DA CANLI BOMBANIN KENDİNİ PATLATTIĞI ULUCAMİ BÖLGESİNDE ESNAFI ZİYARET ETTİ. (ABDULLAH ÇİBİR - GÖKHAN SARIKAYA - MESUT ALAN - UĞUR USLUBAŞ/BURSA-İHA)

Bakanlar patlama bölgesinde
İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa’da canlı bombanın kendini patlattığı Ulucami bölgesinde esnafı ziyaret etti. 

 


[caption id="attachment_129523" align="alignleft" width="960"]İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA VE SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU, BURSA’DA CANLI BOMBANIN KENDİNİ PATLATTIĞI ULUCAMİ BÖLGESİNDE ESNAFI ZİYARET ETTİ. (ABDULLAH ÇİBİR - GÖKHAN SARIKAYA - MESUT ALAN - UĞUR USLUBAŞ/BURSA-İHA) İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA VE SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU, BURSA’DA CANLI BOMBANIN KENDİNİ PATLATTIĞI ULUCAMİ BÖLGESİNDE ESNAFI ZİYARET ETTİ. (ABDULLAH ÇİBİR - GÖKHAN SARIKAYA - MESUT ALAN - UĞUR USLUBAŞ/BURSA-İHA)[/caption]


Bakanlar Ala ve Müezzinoğlu, dün Ulucami’nin batı kapısı önünde canlı bombanın kendini patlattığı yerde incelemelerde bulundu. İçişleri Bakanı Efkan Ala, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile beraber patlama bölgesini gezdi. Bakanlar, cami çevresindeki dükkanları ziyaret ederek, esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bakanlar, daha sonra Bursa Devlet Hastanesi’ne geçerek, yaralı vatandaşları ziyaret edecek.
Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24