Başkan Aktaş BUTTİM projelerini inceledi 

►►Sercan GÜLER Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan Aktaş BUTTİM projelerini inceledi 
►►Sercan GÜLER

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve BUTTİM Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek projeleri hakkında sunum yaptı. Yeni dönem projelerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile paylaşan BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, BUTTİM’in tekstil sektörünün kalbinin attığı en önemli ticaret merkezlerinden birisi olduğunun ve daha da değerli bir bölge haline gelmesi gerektiğinin altını çizdi.

Bu hedefle çalıştıklarını ve projeler geliştirdiklerini ifade eden Tiryaki, “Yerel, bölgesel ve ulusal ticaretin geliştirilmesi ve canlandırılması için BUTTİM önemli bir bölge. Şehrin önemli bir değeri olan BUTTİM’in uluslararası normlarda olması gerekiyor. Bizler de bu bilinçle göreve geldik ve çalışmalarımızı bu doğrultuda oluşturuyoruz. Kent dinamiklerimizle bir araya geliyor, BUTTİM esnafımızla istişare ediyor ve BUTTİM’i geleceğe taşıyacak projeler üretmeye çalışıyoruz” dedi. BUTTİM’in şehrin önemli bir değeri olduğunu belirten Tiryaki, Ticaret Merkezinin fiziki şartlarını ve çevre düzenlemesini geleceğe uyumlu hale getirmeye amaçladıklarını da vurguladı.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki hazırladığı çalışma dosyasını Başkan Aktaş’a sundu.Ziyaretten dolayı BUTTİM yönetimine teşekkür eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise BUTTİM’in 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bursa’ya ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunduğunu belirtti. BUTTİM’in ekonomiye olan bu katkılarını daha da artırması için her öneriye açık olduklarını ifade eden Aktaş, BUTTİM yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24