Başkan Dündar muhtarları dinledi

Sukaypark tesislerinde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, son dört yılda Osmangazi’de yaşanan de

Başkan Dündar muhtarları dinledi
Sukaypark tesislerinde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, son dört yılda Osmangazi’de yaşanan değişim ve gelişim sürecine verdikleri destek için muhtarlara teşekkür etti. 

Başkan yardımcıları Hasan Hüseyin Erdönmez, Halil Döner, Kenan Akan, Mehmet Çoban ve İsmail Selimoğlu ile, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini’nin de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Mustafa Dündar, “Mahallesinde yaşadığı sıkıntıları rahatlıkla dile getirebilmesi için muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Muhtarlar bizim vatandaşa daha iyi hizmet götürebilmemiz için önemli yardımcılarımız. Bugüne kadar birlikte hareket edip, Osmangazi’de çok başarılı işlere imza attık. Bundan sonra da bu birlikteliğin devamı için bir araya gelip, onların sıkıntılarını dinlemek istedik. Bugüne kadar verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mustafa Dündar’ın konuşmasının ardından mahallelerindeki meseleleri dile getirmek için söz alan muhtarlar, son 4 yılda kendilerine verdiği destek için Başkan Dündar’a teşekkür etti. Yaklaşık 2 saat süren toplantı boyunca muhtarların taleplerini tek tek dinleyen Başkan Dündar, bu tür buluşmaların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2013, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8