Başkan Edebali: 'Yıldırım'ı özlenen hale getireceğiz'

Yıldırım Belediyesi okul bahçelerindeki oyun ve spor alanlarını yeniliyor. Yeni Yıldırım’ı sağlam temellere oturtabilmenin sağlıklı ve kültür

Başkan Edebali: 'Yıldırım'ı özlenen hale getireceğiz'

Yıldırım Belediyesi okul bahçelerindeki oyun ve spor alanlarını yeniliyor.
Yeni Yıldırım’ı sağlam temellere oturtabilmenin sağlıklı ve kültürlü bir nesille mümkün olabileceğini söyleyen Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “İyi yetişmiş bir nesille başarılara imza atmalıyız. Bu sebeple okullarda bulunan spor ve oyun alanlarında çalışmalar yaparak çocuklarımızın mutlu ve huzurlu vakit geçirebilecekleri alanları oluşturuyoruz” dedi.
Yıldırım’ı geleceğe emin adımlarla yürüyen bir şehir yapmak için çalıştıklarını dile getiren Başkan İsmail Hakkı Edebali, “250 bini aşkın genç nüfusumuzun hayata bakış açılarını olumlu yönlendirmeyi eğitimin yanında sosyal ve kültürel aktivitelerle mümkün kılmalıyız” diye konuştu.
Hizmetlerinin önceliğinde çocuklar olduğunu da aktaran Başkan Edebali, “Ücretsiz kültür-sanat faaliyetlerimizin yanında amatör sporlara verdiğimiz destekle çocuklarımızın tam donanımlı yetişmesini hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
Belediye bünyesinde kurulan ‘Çocuk Masası’ ile okul ve sosyal hayatlarında çocukların yanlarında olduklarının altını çizen Başkan Edebali, “Yıldırım’ı özlenen hale getirmek için hizmetlerimize devam ederek çocuklarımızın yarınlara umutla bakabilmelerini sağlayacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2015, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19