Başkan Edebali Yıldırımlılarla buluştu

Bursa Yıldırım ilçesi Belediyesi Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım sakinleri ile buluşup istek ve şikâyetlerini dinledi. Yıldırım’ı

Başkan Edebali Yıldırımlılarla buluştu

Bursa Yıldırım ilçesi Belediyesi Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım sakinleri ile buluşup istek ve şikâyetlerini dinledi.

Yıldırım’ı geleceğe taşırken ilçe sakinlerinin fikirlerine çok önem verdiklerini söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelerek ilçenin geleceği için fikirlerini alıyoruz” dedi.
Yeni Yıldırım hedefi doğrultusunda çalışmalarına şekil veren ve yönetimde ortak aklı ilke edinen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçe sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Kurtoğlu Mahallesi’nde Yıldırımlılarla buluşan Başkan İsmail Hakkı Edebali, mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini dinledi. Yıldırım’ı ilçe sakinleri ile birlikte yönetme arzusunda olduklarını her fırsatta dile getiren Başkan Edebali, “Biz hemşehrilerimizin Yıldırım’ın sakini değil sahibi olmasını istiyoruz. Bu doğrultuda da onlarla sık sık bir araya geliyoruz. Yıldırım’a katkı koyacak, Yıldırım’ı geleceğe taşıyacak her fikri önemsiyoruz” diye konuştu.
İNSAN ODAKLI HİZMETİ SÜRDÜRECEĞİZ
İlçe sakinlerinin arasında yer alarak başkanlık görevini sürdüren Başkan Edebali, “Yıldırım, toplumsal değerlerini muhafaza etmiş, kadim medeniyetin izlerini taşıyan bir şehir. Yıldırım ayrıca komşuluk olgusu ile toplumsal birlik ve beraberliği korumuş bir toplumdan oluşuyor. İlçesindeki gelişmeleri yakından takip eden, yaşadığı bölgeye katkı koymaya çalışan hemşehrilerimizin görüşleri bizler için çok önemli” şeklinde konuştu. İlçeyi geleceğe taşıyacak adımları atarken en büyük güçlerinin Yıldırımlılar olduğunu vurgulayan Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Bugün Kurtoğlu Mahallemizde, diğer günler başka mahallelerimizde hemşehrilerimizle buluşmayı sürdüreceğiz. Onların sorunlarını kendi sorunlarımız olarak görüyoruz. Hemşehrilerimizin fikirleri alarak Yıldırım’ı el birliği ile geleceğe taşıyacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2015, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19