Başkan Edebali'den gol şov

Yıldırım Belediyesi’nin birimler arası dayanışmayı ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ‘Yıldırım Belediyesi Biriml

Başkan Edebali'den gol şov
Yıldırım Belediyesi’nin birimler arası dayanışmayı ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ‘Yıldırım Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası 2014’ gruplarda oynanan ilk karşılaşmalarla başladı.

 

Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisleri’nde düzenlenen turnuvanın açılış maçından önce konuşan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, sporun dostlukları ve dayanışmayı artıran önemine dikkat çekerek; “Düzenlenen bu turnuva ile Yıldırım Belediyesi olarak büyük bir aile olduğumuzu tekrar gösteriyoruz. Yoğun mesailerimiz arasında bu turnuva sayesinde bir araya gelerek spor yapma fırsatı buluyoruz. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

‘YILDIRIM, SPORUN PARLAYAN YILDIZI’

‘Sporun yeni merkezi Yıldırım’ hedefi doğrultusunda çalışmalarına da hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Başkan Edebali, “Spor yapmanın yaşı yok. Yıldırım’da her yaştan her kesimden vatandaşımızın sporla iç içe olması için çalışmalarımız sürüyor. Yaz aylarında büyük ilgi gören yaz spor okullarımızın yanında kış aylarında da Yıldırımlı hemşehrilerimizin spor yapabilmesi için Spor Müdürlüğümüzün hazırlıkları devam ediyor” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN SAHAYA İNDİ

Turnuvanın açılış maçında Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin de formasını giydiği Özel Kalem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü 7-2 yenerken, Başkan Edebali attığı 3 golle maçın yıldızı oldu. Günün diğer karşılaşmasında ise Fen İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü’nü 4-0 mağlup etti. Bu sene 16 takımın 2 grupta şampiyonluk mücadelesi vereceği turnuvanın finali 11 Aralık’ta oynanacak.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24