Başkan Işık, Gürsulu kadınların fikirlerini dinledi

Gürsü Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsulu kadınlarla buluşup, onların fikirlerini dinledi. Işık, "Kadınların, fikirleri bizim için

Başkan Işık, Gürsulu kadınların fikirlerini dinledi

Gürsü Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsulu kadınlarla buluşup, onların fikirlerini dinledi. Işık, "Kadınların, fikirleri bizim için önemli. Emeğin timsali olan kadınlarımızın ışığıyla aydınlanan bir dünya diliyorum" dedi.


Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen etkinlikler kapsamında, dün Gürsu’nun gelişimi için kadınların talep ve önerilerini anlatmalarını sağlamak amacıyla program düzenlendi.  Gürsu Şehir Parkı’nda düzenlenen programda, Gürsulu kadınlar, ilçelerinde yapılmasını istedikleri konularda ve Gürsu’nun gelişimi konusunda Başkan Işıkla istişarelerde bulundu.  Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz aydınlık nesiller yetiştiren anneler, ülkemizin ekonomisine değer katan üreticiler, ülkemizin geleceğine ışık tutan aydınlar, siyasetçiler, kısaca varlıklarıyla her alanda toplumumuzu ileri götüren mihenk taşları olan kadınların, Gürsumuz’un gelişimi için fikirlerini dinledik. Toplumumuzun en küçük birimi olan aileden başlayarak, hayatımızın her yerinde ve her anında, sevgileri, emekleri ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren kadınlar dinimizce ve toplumsal geleneklerimizce her zaman değerli kılınmıştır. Bizler de Gürsumuz’un geleceğini şekillendirirken Gürsulu kadınların değerli görüşlerini dinlemek ve önerilerini almak üzere, onlarla beş çayında buluştuk. Hep birlikte çaylarımızı yudumlarken yaptığımız keyifli sohbetlerde Gürsumuz’un gelişimi için değerli fikirlerini aldık. Sevginin, şefkatin, hoşgörünün, emeğin, fedakarlığın timsali olan kadınlarımızın huzur şemsiyesi altında şekillenen ve kadınların ışığıyla aydınlanan bir dünya diliyorum” dedi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24