Başkan Özkan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu

KARACABEY BELEDİYESİ TARAFINDAN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN İFTARLAR DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Başkan Özkan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu

Karacabey Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftarlar devam ediyor. Bu kapsamda Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.


Karacabey Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda şehit ve gazi aileleri ile iftarda buluştu. Atatürk Kültür Parkı içerisinde gerçekleştirilen iftar yemeğine polis ve asker aileleri ile gaziler katılım gösterdi. İftar öncesi konukları eşi Gülden Özkan ile kapıda karşılayan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, tüm misafirlerle yakından ilgilendi. Geceye Karacabey Kaymakamı Gökhan Yolcu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mutlu Tokmak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş ile İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya da aileleri ile katıldı.


Hepimiz sizlerin çocuklarıyız


Şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile iftar sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Özkan, “Sizler bizlere aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetisiniz. Hepimiz sizlerin çocuklarıyız. Yıl içerisinde çeşitli vesileler ile sık sık bir araya geliyoruz. Bu gece bir kez daha ramazan ayının o sıcak ve samimi ruhuyla bir araya gelmiş olmaktan çok mutluyuz. Bir kez daha aziz şehitlerimize rahmet, kıymetli gazilerimize ve ailelerine sağlıklı ömürler diliyorum” dedi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19