Başkan Yıldız, saldırganı işten ayrılmasın diye ikna etmek istemiş!

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın, kendisini vuran personelini, tehditlerine rağmen saatlerce dinleyip, istifa etmek isteyince de işten ayrılm

Başkan Yıldız, saldırganı işten ayrılmasın diye ikna etmek istemiş!

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın, kendisini vuran personelini, tehditlerine rağmen saatlerce dinleyip, istifa etmek isteyince de işten ayrılmamasını söylediği ortaya çıktı.
Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız ve şoförü Yener Şimşek, dün 16.00 saatlerinde F.B., tarafından zabıta müdürlüğü iddiasıyla makam odasında silahla vuruldu. Yüzüne ve koluna kurşun isabet eden Yıldız ile birlikte karnından yaralanan Şimşek Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın ardından kaçarken yüzüne darbe alan F.B.’nin Gürsu Belediye yanındaki sağlık ocağına gittiği ortaya çıktı. Burada yüzüne pansuman yaptıran saldırgan, yoldan geçen bir araca binerek olay yerinden uzaklaştı. 10 plakalı aracın şoförü ise saldırganı tanımadığı ve yaralı olduğu için otomobile aldığı ortaya çıktı. Öte yandan şüphelinin bulunması için emniyet ekipleri çalışmalarını sürdüyor.

DAHA ÖNCE DE TEHDİT ETMİŞ

Belediye çalışanları, saldırganın Başkan Yıldız'ı daha evvel de tehdit ettiğini söyledi. Cüneyt Yıldız'ın tehditlere rağmen zanlıyı dinlediği ve işten ayrılmak istediğinde çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak çalışması gerektiği yönünde ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Başkan Yıldız'ın sağlık durumu 72 saatlik uyutulma süresinin ardından netlik kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8