BTSO:'Ramazanda birlikte olalım'

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) öncülüğünde yürütülen “Ramazanda Birlikte Olalım” kampanyası bu sene de Bursalıları bir ara

BTSO:'Ramazanda birlikte olalım'
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) öncülüğünde yürütülen “Ramazanda Birlikte Olalım” kampanyası bu sene de Bursalıları bir araya getirecek.

Ramazan boyunca 2 ayrı mekanda kurulacak olan iftar sofralarında ramazanın birlik, beraberlik ve kaynaşma ruhu canlandırılacak. Osmangazi Çarşamba Pazar Yeri ve Yıldırım Belediyesi Otoparkı’nda kurulacak iftar sofralarında Bursalılar, ramazan ayını birlikte idrak edecek. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa’da birlikte hareket etme ve dayanışma kültürünü güçlendirmek üzere iftar programları organize ettiklerini kaydederek, “Ramazan ayının ruhuna uygun olarak Bursa’nın yerel kabiliyetleri ve halkıyla birlikte olmayı arzu ediyoruz. Ramazan boyunca her gün 2 ayrı mekanda vatandaşlarımızla iftarımızı birlikte açacağız. Bu iftarlarda iş dünyası temsilcilerimiz ile halkımız bir araya gelerek, sohbet etme ve kaynaşma imkanını yakalayacaklar” şeklinde konuştu.
Burkay, duaların beraber edildiği, samimi sohbet ortamının doğduğu iftar yemeklerinin sosyal dayanışma ve yardımlaşma için fırsatlar sunduğuna da dikkat çekti.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24