BURSA- Arkadaşlarına şaka yaptı, çok sayıda öğrenci hastanelik oldu!

BURSA'DA BİR İLKÖĞRETİM OKULUNDA İÇTİKLERİ SUDAN ZEHİRLENDİKLERİ İDDİA EDİLEN 12 ÖĞRENCİ HASTANEYE KALDIRILDI. ÖĞRENCİLERİNİN SU MATARALARINA UHU KARIŞTIĞI İDDİASI OKULU KARIŞTIRDI. (AHMET KÜÇÜKKARACA - DERYA EVREN/BURSA-İHA)

BURSA- Arkadaşlarına şaka yaptı, çok sayıda öğrenci hastanelik oldu!

Bursa'da bir ilköğretim okulunda çok sayıda öğrenci içtikleri sudan zehirlendikleri iddiasıyla hastaneye kaldırıldı. Öğrencilerin su matarasına başka bir öğrencinin şaka yapmak için uhu döktüğü iddiası ortalığı karıştırdı. 


Olay Merkez Yıldırım ilçesi Akçağlayan Mahallesindeki İhsan Dikmen İlköğretim okulunda meydana geldi. İddiaya göre 3G sınıfındaki arkadaşlarına şaka yapmak isteyen bir öğrenci sınıftaki öğrencilerin su mataralarına uhu döktü. Sınıfta mataralarından su içen 12 öğrenci bir süre sonra hep birlikte karınlarının ağrıdığını söyleyince okul idaresi tarafından durum 112 ekiplerine bildirildi. Okula sevk edilen 112 ambulanslarına bindirilen öğrenciler tedbir amaçlı hastanelere götürüldü. Haberi alan öğrenci velileri de önce okula daha sonrada çocuklarının götürüldüğü hastanelere gitti. Polis olayla ilgili tahkikat başlatırken sınıftaki kameralarda inceleme altına alındı. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24