Bursa'da bomba paniği, terminal tamamen boşaltıldı

BURSA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDEN POLİSE YAPILAN ŞÜPHELİ PAKET İHBARİ BÜYÜK PANİĞE NEDEN OLDU. İHBAR ÜZERİNE TERMİNAL TAMAMEN BOŞALTILARAK ŞÜPHELİ PAKET FÜNYE İLE İMHA EDİLDİ. PAKET İÇERİSİNDEN OTO YEDEK PARÇASI ÇIKTI. (ENVER FATİH TIKIR/BURSA-İHA)

Bursa'da bomba paniği, terminal tamamen boşaltıldı
Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinden polise yapılan şüpheli paket ihbari büyük paniğe neden oldu. İhbar üzerine Terminal tamamen boşaltılarak şüpheli paket fünye ile imha edildi. Paket içerisinden oto yedek parçası çıktı. 

 

[caption id="attachment_129874" align="aligncenter" width="960"]BURSA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDEN POLİSE YAPILAN ŞÜPHELİ PAKET İHBARİ BÜYÜK PANİĞE NEDEN OLDU. İHBAR ÜZERİNE TERMİNAL TAMAMEN BOŞALTILARAK ŞÜPHELİ PAKET FÜNYE İLE İMHA EDİLDİ. PAKET İÇERİSİNDEN OTO YEDEK PARÇASI ÇIKTI. (ENVER FATİH TIKIR/BURSA-İHA) BURSA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDEN POLİSE YAPILAN ŞÜPHELİ PAKET İHBARİ BÜYÜK PANİĞE NEDEN OLDU. İHBAR ÜZERİNE TERMİNAL TAMAMEN BOŞALTILARAK ŞÜPHELİ PAKET FÜNYE İLE İMHA EDİLDİ. PAKET İÇERİSİNDEN OTO YEDEK PARÇASI ÇIKTI. (ENVER FATİH TIKIR/BURSA-İHA)[/caption]

Bursa'da akşam saatlerinde bir vatandaşın Doğu merkezli bir otobüs firmasının yazıhanesinde, dışarıdan bakıldığında elektrikli aksama sahip malzemeleri barındıran 2 koliyi şüpheli paket olarak ihbar etmesi Bursa Polisini alarma geçirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri Terminal binasını ve otobüs peronlarını tamamen boşalttı. Vatandaşlar Terminal çevresinden de uzaklaştırıldıktan sonra bomba imha ekibi, bomba imha robotunu hazırladı. Fünye ile kuşanan robot uzaktan kumanda ile şüpheli pakete yönlendirilerek ateşlendi. Patlatılan paketlerin biinrde kişisel eşyalar çıkarken bir diğer pakette oto yedek parçası olan, elektrikli motorin pompaları çıkması üzerine vatandaşlar ve polis ekipleri derin bir nefes aldı.
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8