Bursa'da büyük tehlike!

Bursa'da her gün önünden yüzlerce kişinin geçtiği ve aynı zamanda otobüs durağı olarak kullanılan elektrik direği yola doğru eğimi ile g

Bursa'da büyük tehlike!
Bursa'da her gün önünden yüzlerce kişinin geçtiği ve aynı zamanda otobüs durağı olarak kullanılan elektrik direği yola doğru eğimi ile görenleri hayrete düşürüyor. Her an devrilme tehlikesi olan direk binlerce aracın geçtiği Çekirge caddesi için de büyük tehdit oluşturuyor.
Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesi Çekirge caddesi üzerinde bulunan bir elektrik direği tehlike saçıyor. Her gün binlerce aracın geçtiği ve altından yüzlerce insanın otobüs beklediği direk yola doğru olan eğimiyle vatandaşların korkulu rüyası haline geldi. Her an kırılıp yola devrilecekmiş gibi duran direğin altı aynı zamanda otobüs durağı olarak kullanılıyor. Yetkililerin acilen elektrik direğini değiştirmeleri gerektiğini ifade eden vatandaşlar, “Elektrik direğinin altı aynı zamanda otobüs durağı, burada otobüs beklerken direk devrilirse can kayıpları olabilir. Bu direk her gün binlerce aracın geçtiği çekirge caddesini de tehdit ediyor” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2014, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24