Bursa'da eğitimde işbirliği protokolü

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörlüğü arasında "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzalandı. BTÜ'de düzenlenen imza törenine BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir ve İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya katıldı. ( Anadolu Ajansı - Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü )

Bursa'da eğitimde işbirliği protokolü
Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörlüğü arasında "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzalandı.


BTÜ'de düzenlenen imza törenine BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir ve İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya katıldı.

Sarıkaya, burada yaptığı konuşmada, protokolün öğrenciler, kurumsal kapasite ve kaliteyi geliştirme ve velilere yönelik çalışmalar olmak üzere üç temel esastan oluştuğunu söyledi.

Ders destek hizmetleri sunma, sınavlara hazırlama, çocuk üniversiteleri açma, mesleki rehberlik, spor, sanat ve kulüp faaliyetleri düzenleme, insan kaynaklarına ve öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim çalışmaları düzenleme, velileri bilinçlendirme eğitimi ve okuma yazma kursları düzenleme gibi birçok alt başlık içeren protokolü gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarıkaya, eğitime verdiği desteklerden dolayı Rektör Karademir'e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24