Bursalılar o vicdansızı arıyor

Bursa'da trafik kazası geçiren Sergen Çakır, kazayı görenleri sosyal medyadan arıyor. Edinilen bilgiye göre, olay 5 gün önce gece sa

Bursalılar o vicdansızı arıyor
Bursa'da trafik kazası geçiren Sergen Çakır, kazayı görenleri sosyal medyadan arıyor.
Edinilen bilgiye göre, olay 5 gün önce gece saatlerinde Sanayi Caddesi'nde meydana geldi. Mudanya’da oturan nişanlısı evine bırakıp, Osmangazi ilçesinde evine dönen 23 yaşındaki Sergen Çakır’ın kullandığı 16 YG 360 plakalı araca, başka bir araç sol arka tekerine iki kere vurup kaçtı. Çarpanın etkisiyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek taklalar atan araç yol kenarında bulunan ağaçlık alana savruldu. Kazadan şans eseri yara almadan kurtulan Çakır arabadan kendi imkanlarıyla çıkarken, arabası kullanılmaz hale geldi.
Hurdaya ayrılan aracını satan Çakır, sosyal medyadan, kazaya karışan diğer aracı ve olayı görenleri arıyor. Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla kazada sonra arkasına bakmadan kaçan trafik canavarını arayan Çakır, “Lütfen bunu bütün dostlarım paylaşsın, belki insafa gelir, vicdanı sızlar ortaya çıkar. Unutmayın bunu. Bugün bana yapan, yarın bir başkasına da yapar ve sonucu benim gibi olmayabilir. Daha kötü sonuçlar almamak için lütfen paylaşın. Belki görür vicdana gelir adalete teslim olur” diye konuştu.

İHA
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24