Bursa'nın vitrini Ulucami ramazan ayında bu halde!

Bursa'ya gelen yerli ve yabancı tüm turistleri kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı'nd

Bursa'nın vitrini Ulucami ramazan ayında bu halde!

Bursa'ya gelen yerli ve yabancı tüm turistleri kentteki ilk durağı olan Ulucami ve tarihi Büyükşehir Belediye Binası arasındaki Orhangazi Parkı'nda başlatılan yenileme çalışmaları ramazan ayında bölgeyi ziyaret edenlere zor anlar yaşatıyor.


 

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi, Bursa'nın vitrini olan parkı yeniliyor. Ancak çalışmanın ramazana denk gelmesi bölgeyi ziyaret edenlerin tepkisine neden oluyor.

Yıllardır yenilenmesi gündemde olan ancak yaya yoğunluğunun fazla olması nedeniyle sürekli ertelenen bir çalışma olan Orhangazi Parkı yenileme çalışmalarına Büyükşehir Belediyesi tarafından başlandı. Ancak yenileme çalışmalarına  turistlerin en yoğun olduğu yaz aylarında başlanması tepkilere neden oldu. Yenileme çalışmalarının sürdüğü Ulucami  ve çevresinde yerli ve yabancı turistler ulaşımda zor anlar yaşıyor.   Bu durum Ulucami etrafındaki esnaftan da tepki görüyor.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24