Cardelion dünyanın en büyük gıda fuarına 2. kez katılacak

 Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarla Bursa'nın yerel lezzeti kestane şekerini dünyaya tanıtan İLKA Şekerleme, dış pazarlarda satışa sunduğu Ca

Cardelion dünyanın en büyük gıda fuarına 2. kez katılacak
 Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarla Bursa'nın yerel lezzeti kestane şekerini dünyaya tanıtan İLKA Şekerleme, dış pazarlarda satışa sunduğu Cardelion markasıyla Almanya’da 5-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı’nda (Worldwide. Leading. Trendsetting/Köln Anuga 2019) Bursa’yı temsil etmeye hazırlanıyor. 300 dolayında Türk firmasının katılması beklenen fuarda, İlka Şekerleme Cardelion markası ile Bursa’yı temsil edecek.

Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olarak görülen ve 2 yıllık periyotlar ile Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen ANUGA 2019’da ürünlerini tanıtacak olan İlka Şekerleme, 2 yıl önce ilk kez katıldığı fuarda Kanada’ya ihracat yapmıştı. Bu yıl 100’den fazla ülkeden katılımcı ağırlayacak olan fuarda ürünlerini dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ziyaretçilere ve profesyonel alıcılara tanıtma fırsatı bulacaklarını söyleyen İlka Şekerleme Ticaret Müdürü Deniz Utku Özdemir, Bursa’nın yerel lezzeti kestane şekerini dünyaya tanıtmaya devam ettiklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24