CHP'nin Bursa Örgüt Toplantısı'nda yumruklar konuştu!

CHP İSTANBUL İL BAŞKANI DR. CANAN KAFTANCIOĞLU, CHP BURSA YILDIRIM İÇE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN PANELE KATILDI. PANELDE KAFTANCIOĞLU'NUN KONUŞMASININ ARDINDAN SORU-CEVAP KISMINA GEÇİLDİĞİ SIRADA ORTALIK KARIŞTI. CHP İL BAŞKANI HÜSEYİN AKKUŞ'A HAKARET EDEN BİR PARTİLİ ELİNDE BULUNAN MİKROFONU KONUŞMACILARA ATTI. BİR ANDA KARIŞAN TOPLANTI SALONUNDA UZUN SÜRELİ ARBEDE YAŞANDI. KAVGA ANI İSE KAMERALARA YANSIDI. (SERKAN AKKUŞ/BURSA-İHA) Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı Bursa'daki örgüt buluşmasında olaylar çıktı. 31 Mart yerel seçimlerinin CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş'un belediye başkan adayı Mustafa Bozbey'i desteklemediği için kaybedildiğini öne süren Yıldırım Meclis Üyesi Recep Bayram, Akkuş'a tepki gösterip mikrofon atınca ortalık karıştı. CHP'lilerin birbirlerine saldırdığı toplantı yarıda kesildi.

CHP'nin Bursa Örgüt Toplantısı'nda yumruklar konuştu!

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı Bursa'daki örgüt buluşmasında olaylar çıktı. 31 Mart yerel seçimlerinin CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş'un belediye başkan adayı Mustafa Bozbey'i desteklemediği için kaybedildiğini öne süren Yıldırım Meclis Üyesi Recep Bayram, Akkuş'a tepki gösterip mikrofon atınca ortalık karıştı. CHP'lilerin birbirlerine saldırdığı toplantı yarıda kesildi.
İstanbul'dan Bursa'ya bir dizi ziyarete gelen CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, CHP Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Burada partililere seslenen Kaftancıoğlu daha sonra soruları cevaplandırdı. O esnada söz alan Meclis Üyesi Recep Bayram, Kaftancıoğlu'na "Siz hikayenizi anlattınız. Bizim hikayemizde biraz eksiklikler var. Bizim hikayemizde zalimler, mazlumlar bir de Hüseyin Akkuş gibi n....lar var" dedi. Bunun üzerine CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Bayram'a cevap vermek istedi. Bayram ise Akkuş ve Kaftancıoğlu'nun oturduğu masaya mikrofon fırlattı. Bu duruma tepki gösteren partililer İl Başkanı'na hakaret ettiğini öne sürdükleri meclis üyesine saldırdılar. İki tarafın da birbirine girmesiyle olaylar büyüdü. Toplantıya ise bir süreliğine ara verildi. AS TV kameramanı da olayları görüntülemek isterken darp edildi. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24