Cinnet getiren genç kadın polisi yaraladı

GENÇ KADIN, ELİNDE BIÇAKLA 5 KATLI BİNANIN ÇATISINA ÇIKARAK ATLAMAYA KALKTI. (YASİN KESKİN/BURSA-İHA)

Cinnet getiren genç kadın polisi yaraladı
Bursa'nın Karacabey ilçesinde, cinnet geçiren bir genç kadın, elinde bıçakla 5 katlı binanın çatısına çıkarak atlamaya kalktı. Bir anlık dalgınlığından yararlanarak bıçaklı genç kadını son anda yakalayan kadın polis memuru elinden yaralandı. 

 

GENÇ KADIN, ELİNDE BIÇAKLA 5 KATLI BİNANIN ÇATISINA ÇIKARAK ATLAMAYA KALKTI. (YASİN KESKİN/BURSA-İHA)
Drama Mahallesi'nde ikamet ettiği apartmanın çatısından kendisini sarkıtan 35 yaşındaki T.E.'yi görenler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine çatıya gelen polisler, genç kadını ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de her ihtimale karşı branda açtı. Kendisini aşağı sarkıtan ve ölmek istediğini söyleyen genç kadın, elinde bulunan ekmek bıçağıyla da kendine zarar verdi. Ekipler tarafından uzun süre ikna edilmeye çalışılan T.E, bir anlık dalgınlığından yararlanan polislerin kendisini çekmesiyle kurtarıldı. Bu esnada, T.E.'nin elinde bulunan bıçakla bir kadın polis memuru elinden yaralandı.
Ağlayarak baygınlık geçiren T.E, polisler tarafından aşağı indirilerek, hazır bekletilen ambulansla hastaneye götürüldü. Sinir krizi geçiren genç kadın, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8