Doğanın Güzellikleri Bu Sergide

MERİNOS TEKSTİL VE SANAYİ MÜZESİ, ÖĞRENCİLERİNİN ÇEKTİĞİ BİYOLOJİ TEMALI MAKRO FOTOĞRAFLARDAN OLUŞAN ‘DOĞANIN GÜZELLİKLERİ’ TEMALI SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. (İHA/BURSA-İHA)

Doğanın Güzellikleri Bu Sergide

Tekstil Sanayi Müzesi'nde doğanın güzellikleri fotoğraf sergisi açıldı.


 

 

Merinos Tekstil ve Sanayi Müzesi, öğrencilerinin çektiği biyoloji temalı makro fotoğraflardan oluşan ‘Doğanın Güzellikleri’ temalı sergiye ev sahipliği yapıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Merinos Tekstil ve Sanayi Müzesi, edebiyattan sanata, bilimden teknolojiye katkı sunmaya devam ediyor. Kamil Tolon Sanat ve Bilim Merkezi öğrencilerinin çektiği biyoloji temalı makro fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisi, düzenlenen törenle Merinos açıldı. Törene, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Muhsin Özlükurt, Müzeler Şube Müdürü Muhterem Çevik, proje danışmanı Biyoloji öğretmeni Abdulmüttalip Akkaya, okul idarecileri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Başkanvekili Muhsin Özlükurt, serginin hazırlanmasında emeği geçen idarecilere, öğretmenlere, öğrencilere teşekkür etti. Özlükurt, serginin 23 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebileceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8