Engelliler İstanbul'u gezdi

OSMANGAZİ BELEDİYESİ, ENGELLİLER İÇİN İSTANBUL GEZİSİ DÜZENLEDİ. İSTANBUL’UN TARİHİ VE TURİSTİK YERLERİNİ GEZEN ENGELLİ VATANDAŞLAR, AİLELERİYLE BİRLİKTE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADI. (İHA/BURSA-İHA)

Engelliler İstanbul'u gezdi
Osmangazi Belediyesi, engelliler için İstanbul gezisi düzenledi. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezen engelli vatandaşlar, aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı. 

 

 
Osmangazi Belediyesi, OBAM’da eğitim gören vatandaşlar için İstanbul gezisi düzenledi. İstanbul gezisine OBAM’da eğitim gören 44 engelli vatandaş ve aileleri katıldı. Sabah erken saatlerde İstanbul’a hareket eden engelli vatandaşların ilk durağı Eyüp Camii oldu. Ardından, 2004 Türkiye ve dünyanın tarihi yerlerinin işlendiği Miniatürk’ü gezen engelli vatandaşlar, 60 bin metrekare alan üzerine kurulu dünyanın en geniş minyatür parkında 3 bin yıllık Anadolu uygarlıklarını temsil eden yapıların minyatürlerini ilgiyle incelediler. Burada bol bol fotoğraf da çektiren engelli vatandaşlar daha sonra tekne ile boğaz turu yaparak gezilerini sonlandırdı.
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24