Garnizon komutanından teşekkür ziyareti

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA GARNİZON KOMUTANI TÜMGENERAL SEYFULLAH SALDIK’I AĞIRLADI. (İHA/BURSA-İHA)

Garnizon komutanından teşekkür ziyareti
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık’ı ağırladı.
Başkan Altepe, cennet vatanın yılmaz savunucusu TSK’ya şükran borçlu olduklarını söyledi.

 

 

Başkan Altepe, cennet vatanın yılmaz savunucusu TSK’ya şükran borçlu olduklarını söyledi. Dün ve bugün olduğu gibi yarın da kahraman ordunun yanında olacaklarını, her türlü talebi görev kabul edeceklerini belirten Altepe, Türkiye’nin dahili ve harici düşmanlarına karşı caydırıcı olmasını istediklerini ifade etti.
Tümgeneral Seyfullah Saldık ise, Büyükşehir Belediyesi’nin kışlaya sağladığı imkanlar dolayısıyla Altepe’ye teşekkür etti. Garnizon Komutanlığı’nın idare binasının ve bazı eksikliklerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından giderildiğini, Çanakkale’deki Bursa Seyyar Jandarma Taburu Şehitliği’nin yine belediye imkanlarıyla yenilendiğini kaydeden Saldık, “Çanakkale’deki birliğin uzantısı olan Bursa Komando Özel Harekat Taburu, şu anda iç güvenlik harekatında büyük mücadele veriyor. Sizin moral desteğiniz bizim için çok anlamlı. Yatırımlarınızın Bursa’ya manevi yönden katkısı büyük” dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8