Gayrimenkul Projeleri Bursa'da görücüye çıktı

IRES BURSA GAYRİMENKUL FUARI VE BURSA İNŞAAT 2016 FUARI KAPILARINI AÇTI. 10 NİSAN 2016 TARİHLERİNE KADAR ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK FUARLAR İLE MİLYONLARCA DOLARLIK GAYRİMENKUL PROJELERİ DÜNYAYA PAZARLANACAK. (ABDULLAH ÇİBİR - AHMET FARUK ÇABUK/BURSA-İHA)

Gayrimenkul Projeleri Bursa'da görücüye çıktı

Milyonlarca dolarlık gayrimenkul Projeleri Bursa' görücüye çıktı.Bursa İnşaat ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarları kapılarını açtı.


 

IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı ve Bursa İnşaat 2016 Fuarı kapılarını açtı. 10 Nisan 2016 tarihlerine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak fuarlar ile milyonlarca dolarlık gayrimenkul projeleri dünyaya pazarlanacak. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, iki fuarın yaklaşık 6 milyar dolarlık projeleri alıcılarla buluşturduğunu belirterek, “Hedefimiz, bu fuar sayesinde sektöre 1 milyar dolar ciro sağlamak” dedi.


Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan Bursa İnşaat 2016 ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarları 10 Nisan 2016 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarın açılışına Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan, İMSİAD Başkanı Namık Ziya Mescioğlu ve sektör temsilcileri katıldı. BTSO liderliğinde TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) ve Bursa Emlak Müşavirleri Odası (BEMO) işbirliğiyle düzenlenen Bursa İnşaat Fuarı ve IRES Bursa Gayrimenkul Fuarı’nda 280’i aşkın firma stant açtı.
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye ekonomisinin lokomotif kenti Bursa’yı fuarcılık alanında bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Nitelikli fuarların kentin fuarcılık vizyonuna da yeni bir bakış açısı getirdiğini ifade eden Burkay, kente gelen yerli ve yabancı yatırımcıların turizm ve hizmet sektörüne de hareketlilik kazandırdığını kaydetti. Burkay, “Sektörlerin rekabet gücüne güç katan fuarlar, ticaret hacminin yükselmesi ve tanıtıma katkıda bulunuyor. Yeni nesil fuar organizasyonları ile Bursa’mızın fuarcılık alanındaki potansiyelini ortaya çıkartıyoruz. Bursa’mızı fuarcılıkta Türkiye’nin başkenti yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

MİLYON DOLARLIK PROJELER SATIŞA ÇIKIYOR

Gayrimenkul Fuarı kapsamında konut, toplu konut ve villa projeleri, iş merkezleri, rezidanslar, ofis projeleri, arsalar, maket tasarım firmaları, bankalar, finansman şirketleri ve kredi veren kuruluşlar, gayrimenkul danışmanlık şirketleri ve emlak müşavirleri stant açarak fuardaki yerlerini alacak. Bursa İnşaat Fuarı’nda ise yapı malzemeleri, kapı, mutfak ve banyo sektörünün temsilcileri ziyaretçilerini ağırlayacak.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24