Gelişim Market'te ÜÇGE imzası

Gıda Perakendecileri Derneği'nin (GPD) 5'incisini düzenlediği "Ortak Gelişim Kongresi" İstanbul'da gerçekleştirildi. ÜÇGE ve GPD işbirli

Gelişim Market'te ÜÇGE imzası

Gıda Perakendecileri Derneği'nin (GPD) 5'incisini düzenlediği "Ortak Gelişim Kongresi" İstanbul'da gerçekleştirildi. ÜÇGE ve GPD işbirliği ile hayata geçirilen 'Gelişim Market'in bu yılki mağaza konsepti ve raf sistemlerinde ÜÇGE, geleceğin perakende çizgilerini sektörle buluşturdu."Projemizi bu yıl daha da geliştirdik"


ÜÇGE Mağaza Ekipmanları A.Ş. Genel Yönetmeni Esra Güven konuyla ilgili olarak, sektörün öncü ve lider firması olarak perakende sektörüne sürekli bir değer yaşatma hedefiyle proje geliştirdiklerini vurguladı. GPD Ortak Gelişim Kongresi’nde hayata geçirilen konsept hakkında da bilgi veren Güven, şunları söyledi; “GPD ile birlikte geçtiğimiz yıl ilk kez “Gelişim Market” adıyla bir kongrede olabilecek en kapsamlı market alanını oluşturmuştuk. Büyük ilgi gören projeyi bu yıl daha da geliştirerek hayata geçirdik. ÜÇGE’nin AR-GE çalışmaları ve yüksek teknoloji yatırımları ile perakendeye sunduğu patentli yeni nesil raf sistemi “Saturn Konsept” ile oluşturduğumuz ve geleceğin perakende çizgilerini yansıtan Gelişim Market bu yıl da perakendeciler tarafından büyük ilgi gördü. Bu konseptimizle raftan daha çok ürünün nasıl öne çıkarıldığını ve bu sistemin tüketicide ürün algısını nasıl yarattığını gözler önüne serdik."

"Müşterilerimize yüksek kalitede ürün sunuyoruz"


Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24