Hastalar için kütüphane hizmeti

 Bursa'da sağlık sektöründe hizmet veren Burtom Sağlık Grubu hastalar için kütüphane yapacak. Sağlık çalışanları ve hastaların bağış

Hastalar için kütüphane hizmeti
 Bursa'da sağlık sektöründe hizmet veren Burtom Sağlık Grubu hastalar için kütüphane yapacak. Sağlık çalışanları ve hastaların bağışladığı kitaplarla oluşturulacak kütüphane hasta ve hasta yakınlarına hizmet verecek. 

2018 yılında Sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki hedeflerini genişleten Burtom Sağlık Grubu, ‘’Burtom Okuyor’’ adlı kütüphane projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Sosyal bir etkinlik olarak gelişen projede, kurumsal yapıdaki personelin katkılarıyla bütüne yönelik çalışmalar sürdürülüyor. Biyofiz Nilüfer, Biyofiz Mudanya, Burtom Villabiçen, Burtom Esentepe, Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi dahil tüm şube çalışanlarının bağışladıkları kitaplarla organik bir merkez kütüphane kurulması amaçlanıyor.
Burtom Sağlık Grubu Kurumsal Pazarlama, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları departmanlarının öncülük ettiği projede genel kültür alanında faaliyette bulunulacak. Projenin ikinci bir hedefi ise hastaların kitap bağışıyla zenginleşen kütüphaneyi yine hasta ve hasta yakınlarının yararlanabileceği bir alan haline getirmek. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24