'Her türlü işbirliğine hazırız'

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile bir araya g

'Her türlü işbirliğine hazırız'
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile bir araya geldi. 

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, PERDER Bursa Şubesi yönetimi ile buluştu. Sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Haşim Kılıç, perakende sektörü temsilcileri olarak çalışmalarını ve taleplerini anlattı. Kılıç, rekabetin dorukta olduğu perakende sektöründe güçlü kalıp, ekonomiye daha fazla katkı koymak adına çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Salman ise bu ülkenin geleceği için çalışan, üreten herkesin destekçisi olduklarına vurgu yaptı. Perakende sektörü temsilcilerinin Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağladıklarını belirten Ayhan Salman, her sektörden temsilcilerle düzenli aralıklarla bir araya gelerek ekonomiyi daha da güçlendirmek adına neler yapılabileceğini konuştuklarını söyledi.
AK Parti iktidarları dönemlerinde ciddi bir çıkış yakalayan Türkiye ekonomisini daha da güçlendirip, ülkeyi 2023, 2053, 2071 gibi büyük hedeflere taşıyan yolda çalışan, üreten, değer katan herkese iş düştüğünü vurgulayan Başkan Salman, “Türkiye, AK Parti iktidarları ile her alanda olduğu gibi ekonomide de attığı adımlarla bölgesinde lider, dünya ölçeğinde iddialı bir ülke olma özelliğini sürdürüyor. Bu iddiamız bu ülkenin geleceğine inanan, bu yolda gece gündüz demeden çalışan, üreten eller sayesinde hayat buldu ve varlığını sürdürüyor. Bizler ekonomimize katkı koyan, bu yolda çalışan herkesin yanındayız, yollarını açacak her türlü işbirliğine hazırız” dedi
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24