Heykel'de Yeni Tramvay Mesaisi

Büyükşehir Belediyesi tarafından raylı sistemi kent merkeziyle buluşturan Heykel-Santral Garaj T1 tramvay hattında asfalt çalışmaları bugün

Heykel'de Yeni Tramvay Mesaisi
Büyükşehir Belediyesi tarafından raylı sistemi kent merkeziyle buluşturan Heykel-Santral Garaj T1 tramvay hattında asfalt çalışmaları bugün başladı. 


Sabah saatlerinden bu yana Zafer Plaza önünden itibaren Atatürk Caddesi trafiğe kapatıldı. Altıparmak'tan Heykel istikametine gelen araçlar, Çatalfırın'dan Fomara'ya yönlendirildi. Tramvay hattının çalışmalarında sona gelinirken, gün içinde trafik çoğu zaman durma noktasına geldi. Heykel'deki asfalt yenileme çalışmaları yüzünden trafik akışının sağlanamaması sürücüleri çileden çıkardı. Atatürk Caddesi üzerinde devam eden raylı sistem çalışmaları kapsamında, asfalt çalışmasının bu gece saat 23.00'e kadar süreceği belirtildi.
İşçiler, ramazan ayına aldırış etmeden yol çalışmasına devam ediyor. Trafiğin kapalı olmasından en çok taksiciler ve dolmuşçular şikayetçi. Sürücüler ise çalışmaların bir an önce bitmesini bekliyor.
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2013, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19