İmralı irtibat iskelesi halka açılıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, İmralı İrtibat Bürosu'nun bulunduğu iskeleyi incel

İmralı irtibat iskelesi halka açılıyor
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, İmralı İrtibat Bürosu'nun bulunduğu iskeleyi inceledi. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, sahil şeridi yenileme projesi kapsamında düzenlenecek olan İmralı İrtibat Bürosu'nun olduğu iskelede yapılacak yenilemelerle alakalı incelemelerde bulundu. 1999 yılından bu yana irtibat iskelesi olarak kullanılan iskelenin düzenlenerek halka açılacağı bilgisini veren Altepe, "İrtibat bürosunun taşınması ve iskelenin düzenlenmesi için gerekli teşebbüsü yapıyoruz. Yakında çalışmalarımız başlayacak" dedi.

"Ankara ile gerekli görüşmeler ve yazışmalar yapılıyor" diye bilgi veren Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, "Sahil şeridi yenileme projesinin startını belediye önünden vermeyi planlıyoruz. Projenin başlaması ile birlikte Mudanya'nın turizm şehri olması yönünde en büyük adımı atmış olacağız" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2012, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8