İznik'te yılın son meclis toplantısı

İznik Belediye Meclisi, 2017 yılının son toplantısını yaptı.  Aralık ayı toplantısı İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ba

İznik'te yılın son meclis toplantısı
İznik Belediye Meclisi, 2017 yılının son toplantısını yaptı. 

Aralık ayı toplantısı İznik Belediye Başkanı Osman Sargın başkanlığında Gençlik ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. 7 gündem maddesi ve 2 ek önerge ile toplanan mecliste birbirinden önemli kararlara imza atılırken, ilk madde olarak Kasım 2017 ayına ait meclis toplantısında alınan kararların özetleri onaylandı. Başkan Osman Sargın, "2017 yılının son meclis toplantısını gerçekleştiriyoruz. Bu yıl hep beraber çok önemli kararlara imza attık. Önemli işler başardık. İlçemiz için hep birlikte taşın altına elimizi koyduk. Ben bu vesile ile bütün meclis üyelerimize çalışmaları, destekleri için teşekkür ediyorum.2018 yılı içerisinde de alacağımız kararların ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
İznik ile Çin’in Jingdezhen şehrinin kardeş şehir olması meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait yazı ve dilekçeler görüşülmek üzere oy birliği ile komisyona havale edildi. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19