'kaza deresi'ne yine araç uçtu.

Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesinde, ışıklandırma ve yönlendirme tabelası olmayan Bülent Ecevit Caddesi'nde sekizince araç da dereye uçtu. Mahalle

'kaza deresi'ne yine araç uçtu.
Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesinde, ışıklandırma ve yönlendirme tabelası olmayan Bülent Ecevit Caddesi'nde sekizince araç da dereye uçtu.
Mahallelinin korkusu rüyası haline gelen dere, yetkililerin bir çare bulmaması yüzünden sürücülere ecel terleri döktürüyor. Vatandaşların uzun süredir şikayet etmesine rağmen bir türlü genişletilip aydınlatılmayan yola araçlar bir bir uçuyor. Bülent Ecevit Caddesi'nin kenarında bulunan dereye 2 ay içinde uçan araç sayısı 8'e yükseldi.
Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Bölgesi istikametinden gelen 16 TY 178 plakalı otomobil, yeterli yönlendirme tabelaları olmayan yolda kontrolden çıkarak dereye uçtu. Araçtan kendi imkanları ile çıkan sürücü, şans eseri yaralanmadan kazayı atlattı. Vinç marifetiyle araba dereden güçlükle çıkarıldı.
Çevre sakinleri yetkililere tepki gösterdi. Mahalle sakinleri, 2 ay içinde 8 aracın bu dereye uçtuğunu belirterek, yetkilileri göreve çağırdı.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24