Limak Uludağ Elektrik'e 'Değer Katan' ödül

 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) tarafından bu yıl 44’üncüsü gerçekleştirilen “Ekonomiye Değer Katanlar 2017” ödülleri sahiplerini

Limak Uludağ  Elektrik'e  'Değer Katan' ödül
 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) tarafından bu yıl 44’üncüsü gerçekleştirilen “Ekonomiye Değer Katanlar 2017” ödülleri sahiplerini buldu. 

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay tarafından takdim edilen ödüllerde "enerji sektörü" ve "kurumlar vergisi"kategorilerinde Limak Uludağ Elektrik iki ödülün birden sahibi oldu.

BTSO “Ekonomiye Değer Katanlar 2017” Ödülleri’nde Limak Uludağ Elektrik, sektör liderleri ve kurumlar vergisi kategorisinde iki ödüle layık görüldü. Bursa iş dünyasının gurur gecesinde kurum adına enerji sektörü lideri ve kurumlar vergisi ödülünü Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac aldı.

Aytac, “Ödüller, kurumların enerjisini besleyen santraller gibidir. Yaptığımız işleri ödül almak için değil, sorumluluk şuuruyla gerçekleştirdiğimiz halde, sonunda ödüllendiriliyor olmak bizim için bir gurur ve motivasyon kaynağı oluyor. 2018 yılında da ödüle layık görülecek hizmetler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

2017 yılını Müşteri Memnuniyet yılı olarak ilan eden Limak Uludağ Elektrik A.Ş. abonelerinin hizmetine sunduğu farklı ürün ve servisleri ile de yıl boyunca adından söz ettirmişti. Enerji sektöründeki ilk çağrı merkezi uygulaması, Türkiye’de Yeni Nesil ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi standardı belgesini alan ilk elektrik şirketi,online işlem merkezi servisleri ve esnek fatura uygulamaları ile sektöre öncülük eden Limak Uludağ Elektrik, yeni yılda da yeni ve hayatı kolaylaştıran uygulamalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24