'Maceraya hazır mısın Bursa?'

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından 24-26 Mayıs tarihlerinde ‘Maceraya hazır mısın Bursa?’ sloganıy

'Maceraya hazır mısın Bursa?'

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından 24-26 Mayıs tarihlerinde ‘Maceraya hazır mısın Bursa?’ sloganıyla düzenlenen şölende gençler hem birbirinden farklı parkurlarda yarışacak, hem de eğlenceye doyacak.
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü 24,25 ve 26 Mayıs tarihlerinde yine çok konuşulacak bir faaliyete imza atmaya hazırlanıyor. "Maceraya Hazır mısın Bursa" sloganıyla Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet Hastane Alanı´nda yapılacak olan Gençlik Şöleni´ne 196 liseden 4000 öğrenci katılacak. Öğrenciler 3 gün boyunca alanda kurulu olan parkurlarda yarışacaklar.
Parkur yarışmalarının yanı sıra alana gelen ziyaretçiler yarışma parkurlarının etrafındaki etkinlik alanlarında da hünerlerini sergileyebilecekler. Kral Pop´un sponsorluğunda gün boyu canlı DJ performanslarının da olacağı etkinlik 26 Mayıs Salı günü saat 21:00´da Mustafa Ceceli konseri ile son bulacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8