Mahalle Sakinlerinin Yol Çilesi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Millet mahallesi yakın çevre yoluna çıkış yolunun yaklaşık 2 aya yakın kapalı o

Mahalle Sakinlerinin Yol Çilesi
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Millet mahallesi yakın çevre yoluna çıkış yolunun yaklaşık 2 aya yakın kapalı olmasının vatandaşı canından bezdirdiğini söyledi. 


Bursa halkının yolla imtihanı hiç bitmediğini kaydeden Ünsal, Arabayatağı üst geçidinin hala kaldırılmamasının trafiği tetiklediğini kaydetti. Millet mahallesinde Gökdere’nin devamı olan yakın çevre (11 eylül bulvarı) iniş yolunun 2 aydır kapalı olduğunu ifade eden Ünsal, yerel yöneticileri göreve davet etti. Vatandaşın bilgilendirilmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Ünsal, “Yol kesilmiş ancak yolu kimin kestiği ve ne için kestiği ve ne kadar bu şekilde duracağının hiçbir şekilde emaresi, bilgisi yok. En azından vatandaşın bilgilendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Sadece tabela koymuşlar ve yolu kapatmışlar. Buranın yolu zaten iki şerit ve geniş boş alan var iken, tek şerit olarak bu yoldan gidilebilecekken neden bu yola başvurulduğu birçok soru işaretlerini yanında getirmektedir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2013, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19