Marmarabirlik, THY ile dünyaya uçuyor

Dünyanın en büyük sofralık zeytin üreticisi Marmarabirlik, THY ile uçan 60 milyon yolcuyu ürünleriyle buluşturuyor. Marmarabirlik böylece THY

Marmarabirlik, THY ile dünyaya uçuyor
Dünyanın en büyük sofralık zeytin üreticisi Marmarabirlik, THY ile uçan 60 milyon yolcuyu ürünleriyle buluşturuyor. Marmarabirlik böylece THY ile 5 yıldır sürdürdüğü işbirliği kapsamında Gemlik tipi zeytini dünyaya tanıtmış oluyor.

 

EDT SATIŞINDA YÜZDE 189 ARTIŞ

Marmarabirlik ürünlerinin, otel ve restoran gibi ev dışı tüketim (EDT) alanlarında da yer aldığını belirten Asa, şöyle devam etti:“Daha önceki yıllarda Marmarabirlik’in EDT satışları yok denecek kadar azken, yaklaşık 3 yıldır yeni işbirlikleri ve pazarlama departmanımızın yaptığı çalışmalar neticesinde ciddi bir artış görülmeye başlandı. 2014 yılında EDT kapsamında, bin ton ürün satışı gerçekleştirildi. Bu rakam daha önceki yıllarla karşılaştırıldığında yüzde 189’luk bir büyümeye tekabül ediyor. TL bazında değerlendirildiğinde ise yüzde 105 oranında bir artış sağlanmış durumda. Önümüzdeki yıllarda da EDT satışlarının artarak devam edeceğini tahmin ediyoruz. Tüketicinin güvenilir markası Marmarabirlik, doğal ve sağlıklı ürünleriyle bugün artık dünyanın 47 ülkesinde, 81 ilde, doğudan batıya her yerde aynı lezzeti sunuyor.”
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24