MEBİS ile finaldeyiz

İnegöl Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinde "Mebis" Mezarlık Bilgi Sistemi projesi ile finale kalmaya hak kazandı. Türkiye'nin ilk ve

MEBİS ile finaldeyiz
İnegöl Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinde "Mebis" Mezarlık Bilgi Sistemi projesi ile finale kalmaya hak kazandı. Türkiye'nin ilk ve tek web ödülleri organizasyonu olan, bu yıl 17.si gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 28 farklı kategoride en yüksek puanı alarak finale kalan web projeleri belli oldu.

Ayrıca jüri değerlendirmelerinden farklı olarak internet kullanıcılarının favorilerini belirlemek için yapılan Halk Oylaması 23 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecektir. Her kategori özelinde en çok beğeni toplayan web projeleri “Halkın Favorisi” olarak seçilecektir.

OY VEREREK DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Halkın Favorilerini seçmek için Facebook, Google hesaplarınız ile giriş yaparak oyunuzu kullanabilirsiniz. Oylamaya katılmak için https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/#Kamu-Kurumu adresinde yer alan “Sosyal Sorumluluk” başlığı altındaki Mebis İnegöl belediyesi alanında “oy ver” kısmını seçmeniz gerekmektedir. Uygulama erişim adresi; mebis.inegol.bel.tr olup, projemizin içeriksel olarak veri toplama ve güncelleme çalışmaları Mezarlıklar Müdürlüğümüz ile koordineli bir şekilde devam ettirilmektedir.
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19