MHP Bursa'dan 'Kadına 3 Evet'

Milliyetçi Hareket Partisi sosyal politikalar komisyonu tarafından hazırlanan “Kadına 3 evet” projesi İl Başkan Yardımcısı Bilge Arıcıoğ

MHP Bursa'dan 'Kadına 3 Evet'
Milliyetçi Hareket Partisi sosyal politikalar komisyonu tarafından hazırlanan “Kadına 3 evet” projesi İl Başkan Yardımcısı Bilge Arıcıoğlu ve İl Yöneticisi Perihan Zaralı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teslim edildi. 

Genel Sekreter ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükatman’ın da bulunduğu ziyarette, MHP liderine projenin sunumu gerçekleştirildi. Arıcıoğlu “Kadınlarımız oldukça güç şartlar altında siyasette var olma çabası göstermektedirler. Proje ile hedeflenen kadının siyasete daha aktif katılımı, kadınların temsilinin niceliksel olarak da arttırılması ve buna bağlı olarak kadın seçmenleri öncelikli tercihi Partimiz olmasıdır.” dedi.

Bahçeli de, çalışmadan duyduğu memnuniyeti yanında, Partinin amaç ve ilkelerine uygun olarak, proje kapsamında çalışmaların yapılması gerektiğini ve projenin hayata geçirilmesi için gerekli katkıların verileceğini ifade etti. Ardından Kadın Kolları Genel Başkanı Nevin Taşlıçay ziyaret edilerek, fikir alışverişinde bulunuldu. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24