Müezzinoğlu: 'Pensilvanya'ya müsaade etmeyeceğiz'

Bursa’nın Harmancık ilçesinde Eko Turizm tesislerini hizmete açan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Millete tuzak kuranlara, Pensilvanya’ya asla

Müezzinoğlu: 'Pensilvanya'ya müsaade etmeyeceğiz'

Bursa’nın Harmancık ilçesinde Eko Turizm tesislerini hizmete açan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Millete tuzak kuranlara, Pensilvanya’ya asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Harmancık’ta yapılan Eko Turizm tesislerini hizmete açtı. Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, belediye başkanları ve protokol üyelerinin de katıldığı açılışta konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Gerçekten vizyonu olan doğayı, doğa zenginlikleri olan, insanı sağlıklı bir yaşama hazırlayan, insanın huzur içinde yaşayacağı bir mekan yapılmış. İnşallah bu mekanı Türkiye’ye tanıtmak gibi bir sorumluluğumuz var” dedi.
12 yılda çok güzel hizmetler yaptıklarını ancak daha güzellerini yapmakla mükellef olduklarını ifade eden Müezzinoğlu, “Birbirimizi daha çok seveceğiz, birbirimize daha çok güveneceğiz. Birlik olacağız, birlikten güç doğar diyeceğiz. Aramıza girmek isteyenlere, fitne, nifak sokmak isteyenlere, milletin kaderiyle oynamak isteyenlere, Millete tuzak kuranlara, Pensilvanya’ya asla müsaade etmeyeceğiz. İnşallah el birliğiyle 8 Haziran’dan sonra daha güçlü bir şekilde daha çok hizmet yaparak, ülkenin yarınlarını daha güçlü ve aydınlık edeceğiz” diye konuştu.

HARMANCIK’A 2 PROJE DAHA GELİYOR
Bursa Valisi Münir Karaloğlu da, Harmancık’ta insanları daha iyi ağırlanacak bir tesis yapıldığını, dağ yöresinin havasının Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olduğunu söyledi.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise, Çok güzel bir tesis açtıklarını belirterek, dağ yöresine her türlü desteği verdiklerini ve v ermeye devam edeceklerini söyledi. Altepe ayrıca, Harmancıklılara sıcak su tesisleri müjdesini de verdi.
Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya ise, Eko Turizm Tesisleri’nin yanı sıra ilçeye hobi köyü projesi yaparak turizmi kalkındıracaklarını belirtti.
Konuşmaların ardından eko turizm tesisleri hizmete açıldı. Bakan Müezzinoğlu, tesisleri gezdikten sonra helikopterle ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8