Mustafakemalpaşa'ya proje bereketi geliyor!

CUMHUR İTTİFAKININ AK PARTİ MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KANAR, SEÇİME KISA BİR SÜRE KALA, SOKAK SOKAK GEZİP İHTİYAÇ VE GEREKSİNİMLERİ BELİRLEDİĞİ İLÇESİ İÇİN PROJELERİNİ AÇIKLADI. KENDİSİNİ İZLEYEN COŞKULU KALABALIĞA SESLENEN MEHMET KANAR "VİZYON PROJELERLE MUSTAFAKEMALPAŞA ŞAHA KALKACAK. VERİMLİ OVAMIZA BEREK GİBİ PROJE VE HİZMET YAĞACAK." DİYE KONUŞTU. (AHMET KÜÇÜKKARACA/BURSA-İHA)

Mustafakemalpaşa'ya proje bereketi geliyor!

AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, seçime kısa bir süre kala, sokak sokak gezip projelerini açıkladı.


Mustafakemalpaşa; tarihinin en coşkulu proje lansmanlarından birine sahne oldu. Cumhur ittifakının Ak Parti Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, ilçe halkı ve kamuoyuyla projelerini paylaştı. Büyük bir kalabalığa seslenen Kanar'ın projeleri; istihdam hamlesi, trafik düzenlemesi ve ücretsiz otoparklar, yeni yaşam alanları, çocuk ve gençlere eğitim desteği, sosyal belediyecilik ve spor yatırımları gibi başlıklardan oluştu. Mehmet Kanar, yaptığı konuşmada ilçeye odak noktaları belli olan dönüşüm hamleleri sözü vererek, yeni yaşam alanları yapacağını açıkladı. Ulaşımda yeni nefes aldıracak düzenlemelere imza atacağını kaydeden Kanar, özellikle termal turizm tesisi ve tarımda devrim gibi yatırımları açıklarken büyük alkış aldı. "Kırsal kalkınmanın sağlanacağı ve çiftçiye destek olacak yeni adımlarla beraber, Mustafakemalpaşa adeta kabuk değiştirecek" diyen Kanar sözlerini şöyle sürdürdü: "Projelerimizin tamamı detaylı çalışmanın ürünü. Sabahlara kadar çalıştık, ilçemin her sokağını, her insanını gezip, ihtiyaçları belirledim. AK Parti sayesinde belediyecilik hizmetlerinden tam anlamıyla hak ettiğini alabilen ilçemiz için artık şaha kalkma vaktidir. Bunu da beraber hayata geçireceğiz. Tarım ve turizm projeleri için ayrıca heyecanlıyım.”

35 proje açıklayan Kanar, büyük alkış aldı. 
Öğle saatine rağmen kalabalığın sığmadığı salonda Başbakan Eski Yardımcısı Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Mustafa Vahapoğlu, AK Parti ve MHP il ve ilçe başkanları da yer aldı. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24