Öğretmenlere 1748 lira promosyon!

Yıldırım’da görev yapan öğretmenleri kapsayan maaş promosyon anlaşması yapıldı. 6 bankanın talip olduğu maaş ödemeleriyle ilgili işi b

Öğretmenlere 1748 lira promosyon!
Yıldırım’da görev yapan öğretmenleri kapsayan maaş promosyon anlaşması yapıldı. 6 bankanın talip olduğu maaş ödemeleriyle ilgili işi bin 748 lira teklif eden Halk Bankası aldı.

Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve yetkili sendika Eğitim-Bir-Sen temsilcisinden oluşan komisyon tarafından ilçedeki tüm okullarda görev yapan personelin maaş, ücret ve ödemelerine aracılık edecek bankanın belirlenmesiyle ilgili süreç sonuçlandırıldı. 6 bankanın talip olduğu ihale önce kapalı zarf usulü tekliflerin alınmasıyla başladı. Kapalı zarf teklifleri açıldıktan sonra bin 440 liralık teklifin üzerinden açık artırma turlarına geçildi. Halk Bankası artırmayı bin 748 lira ile kazandı. 3 yıllık dilimi kapsayan anlaşma ile banka promosyonları mart ayında bir kerede ödeyecek. İlgili personelden havale, EFT, hesap işletim ücreti, kart ücreti, yıllık aidat ücreti talep etmeyecek.  Sonradan ilçeye gelen personele de aynı ücret ödenecek ancak ilçeden ayrılan personelden bu ücreti iade etmesi istenmeyecek. 

 

 
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24