Orhangazi-İznik seferleri başlıyor!

Orhangazi-İznik arasında düzenlenecek olan feribot seferleri için ilk feribot İznik Gölüne indiriliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi, BURULAŞ ve BUDO

Orhangazi-İznik seferleri başlıyor!

Orhangazi-İznik arasında düzenlenecek olan feribot seferleri için ilk feribot İznik Gölüne indiriliyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi, BURULAŞ ve BUDO işletmesi tarafından alınan gezi teknesi ile İznik Gölü’nde ilk olarak Orhangazi-İznik feribot seferlerini başlatacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi BURULAŞ ve BUDO İşletme Müdürü Turgut Eraydın, Orhangazi’ye gelerek Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile konu hakkında görüştü. Orhangazi’deki mevcut iskelede bir düzenleme yapılması gerektiğini ve bu düzenlemenin ardından iskelenin geminin yanaşabileceği ifade eden Eraydın, İznik Gölü’ne indirilecek olan feribotun adının ise, 'Akşemsettin' olacağını söyledi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise, "Orhangazili veya İznikli her vatandaşın yıllardır aklında olan bir projeydi. Büyükşehir Belediyemiz bu konuda da gereğini yapıyor. İznik-Orhangazi arasında feribot seferlerine başlıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye Orhangazi halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19